विवाह गरेर के गल्ती गरे प्रचण्डले ?

समय-समाचार

यतिबेला नेकपाका अध्यक्ष तथा पूर्व प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले दोस्रो विवाह गरेको प्रसँग जताततै छताछुल्ल भएको छ । झन् सामाजिक सन्जालमा त विभिन्न खाले सकरात्मक र नकरात्मक टिका—टिप्पणीहरु प्रस्तुत भएका छन् । प्रचण्डले आफनो ५० औँ बार्षिकोत्सव मनाउन नपाउदै केहि दिन अगाडी नै विभिन्न पत्रिका तथा अनलाइनहरुले प्राथमिकताका साथ उनको विवाहको प्रसँगलाई प्रकाशन गर्ने, सेयर गर्ने क्रम बढेको थियो । कुनै कुनै अनलाइनमा त यसरी समाचारका शिर्षक राखिएको थियो कि मानौँ उनी सिता बाहेक अर्के महिलासँग दोस्रो विवाह गर्देछन् । “फेरी विवाह गर्दे प्रचण्ड” , “आखिर किन गर्देछन् प्रचण्ड दोस्रो विवाह” यि र यस्तै  समाचारका शिर्षकले कतै प्रचण्डले अर्के महिलासँग पो विहे गर्दे छन् कि भन्ने झै छनक दिन्थ्यो र धेरै मान्छेलाई कौतुहलता जगाइदिन्थ्यो जसका कारण समाचार घोत्लिएर पढ्न आम मान्छे विवश हुन्थे । हुन त भ्युअर बढाउन पनि यो हिसावले समाचार शिर्षक राखिएको हुनसक्छ , तर पनि के के न ठूलो कुरा हो जस्तो गरी समाचारहरु प्रेशित भए । 

View original post 528 more words

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s